niedziela, 27 stycznia 2013

O Imre Bijoux


Witam, w ten niedzielny wieczór ;)
Dziś chciałabym napisać Wam, trochę o tym jak wygląda moja praca i ile wkładam serca w jej wykonanie. O zmianach jakie wprowadzam, o obecnych ofertach..

 IMRE BIJOUX


I jak Inspiracje - Poszukuję inspiracji w różnych żródłach i na ulicach do Tworzenia nowych mod, ktore oferuję za dużo niższą cenę ( np. takich jak słynne bransoletki Lilou, których cenę zna chyba każdy.)


M jak Materiały -  Do wyrobu biżuterii staram się wybierać jak najlepsze gatunkowo rzeczy.  R jak Rozmiar - Ponieważ zależy mi,aby bransoletki były dopasowane do Twojego nadgarstka stworzyłam specjalnie, tabelę Rozmiarów, która pomoże dopasować mi indywidualnie model dla Ciebie :) 


E jak Elegancja - Biżuteria, doda Twojej stylizacji uroku, i wyrazistości, to ładny dodatek na co dzień i nie tylko ;)


B jak Biżuteria - W moich ofertach znajdziesz bransoletki, naszyjniki, kolczyki, pierścionki, broszki i kołnieżyki, mam nadzieję,że każdy znajdzie coś dla siebie.


I jak Indywidualność - Każda osoba, traktowana jest indywidualnie, jeśli masz pytanie,zapraszam, z przyjemnością odpowiem


J jak jakość - Jesli chodzi o jakość to staram się, aby każda rzecz była trwała i długo cieszyła się uznaniem właściciela, nie jest to chińska taniocha robiona hurtowo przez maszyny,a starannie wykonana biżuteria.jak Opakowanie - Biżuteria którą zamawiasz, jest pakowana w urocze woreczki 


U jak Urok - Takie zjawisko, ktore odnajdziesz w mojej biżuterii.


X jak eXtra uśmiech -  Który pojawi się na Twojej twarzy, gdy otrzymasz zamówioną biżuterię :)
Serdecznie zapraszam i przypomniam o ofercie, jaką przygotowałam dla Ciebie na okres karnawału Przy zakupie powyżej 20zł możesz wybrać sobie jedne z dwóch par kolczyków:


  • kolczyki, kulki turkus syntetyczny, materiały antyalergiczne 


  • kolczyki muszelki, z materiałów antyalergicznych :)ZAPRASZAM SERDECZNIE! MIŁEGO WIECZORU I KOLEJNEGO TYGODNIA :)
1 komentarz: